כעת חברת טויוטה מציגה לראשונה את הרכב החשמלי הראשון של העידן החדש! טויוטה תל אביב הילוך שישי

טויוטה TOYOTA bZ4X 2022 - סקירה כללית

חברת טויוטה מציגה לראשונה את הרכב החשמלי הראשון של העידן החדש! עם מעל ל-25 שנות ניסיון בהנעה חשמלית, טויוטה מציגה כעת סדרה בעלת עיצוב מודרני ויכולות יוצאות דופן עם אפס פליטות מזהמות. טויוטה bZ4X המבוססת על טכנולוגיית e-TNGA מגיעה בדגם הנעה קדמית (2x4) עם טווח נסיעה של 502 ק"מ ודגם הנעה כפולה (4x4) עם טווח נסיעה של 459 ק"מ. בטויוטה bZ4X אפס פליטות מזהמות, אבזור בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר שקיימת (8/8), אבזור טכנולוגי מתקדם ועיצוב פנים וחוץ ייחודי שיגרום לכם לבלוט בכביש!

 

 

 למעבר לצפיה בדגם bZ4X 2022!

 

 

 

האם הדגם החשמלי יכול להיטען בכל עמדת טעינה?

ניתן לטעון את הרכב באמצעות עמדת טעינה ייעודית המגיעה עם הרכב או בעמדת טעינה ציבורית. מבחינה בטיחותית לא מומלץ לטעון באמצעות השקע הביתי.

 

האם עלויות האחזקה של רכב חשמלי נמוכות?

עם רכב חשמלי ניתן לחסוך כסף הודות לחסכון בעלויות הדלק ועלויות חשמל נמוכות. מכונית חשמלית דורשת פחות טיפולים תקופתיים ואחזקה שוטפת מכיוון שיש בה פחות חלקים נעים, ובהתאם הבלאי על החלקים נמוך יותר. גם שחיקת הבלמים נמוכה יותר מכיוון שבבלימה הגנרטור אחראי על העברת האנרגיה הנפלטת לטעינת הסוללה. יש לבצע לרכב טיפול תקופתי כל 15,000 ק"מ בו מתבצעות בדיקות מקיפות ומוחלפים חלקים, כגון: מסנן אוויר מזגן, ונוזלי בלמים וקירור, זאת בהתאם להוראות היצרן.

 

מדוע חייבים לעשות טיפול תקופתי לרכב חשמלי?

על מנת לשמור על איכות ואמינות הרכב לאורך שנים.

 

 

לבדיקת מימון לדגם החדש או תיאום נסיעת התרשמות בטויוטה bZ4X החדשה

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות