טויוטה הילוך שישי

טויוטה היברידית - ליהנות מעוצמה שקטה בכל נסיעה

 

לחברת טויוטה יש ניסיון של מעל ל-20 שנה בהנעה חשמלית, מאז הושקה הפריוס ההיברידית הראשונה. עד היום מכרה טויוטה מעל ל-18 מיליון כלי רכב היברידיים!

חברת טויוטה צברה ניסיון עצום וייחודי ויתרון גדול בפיתוח כל מערכות ההנעה החשמליות, לסוגיהן- רכבים היברידיים, פלאג-אין, חשמליים ואף מימן, וכיום היא מובילה בשוק באמצעות טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive המשלבת בין מנוע בנזין למנוע חשמלי. בזכות שילוב אופטימלי זה בין המנועים, הנהיגה במכוניות ההיברידיות שלנו מובילה לנסיעה חלקה ושקטה, עם הפחתה בזיהום אוויר וחסכון בצריכת דלק.

 

טכנולוגיה היברידית

כל כלי הרכב ההיברידיים של טויוטה כוללים אפשרות להטענה עצמית במהלך הנסיעה. כאשר הסוללה נחלשת הרכב ממשיך למלא אותה, מבלי שיהיה צורך לחבר את הרכב לשקע חשמל. העובדה כי הרכב משתמש בשני מנועים, מנוע בנזין ומנוע חשמלי, מעניקה לנהג את השקט הנפשי להמשיך ולנסוע גם כאשר הסוללה ריקה, כאשר המנגנון המתוחכם של הרכב בוחר על פי המהירות ותוואי הדרך האם להשתמש במנוע החשמלי, במנוע הבנזין או בשניהם.

כאשר בולמים רכב היברידי, הבלימה עצמה מייצרת חשמל הנאגר בבטרייה באמצעות אנרגיה קינטית. הרכב משתתק, ובזמן שבו אתם ממתינים ברמזור, המנוע לא ישמיע כל רעש. אם אתם נכנסים לעקיפה של רכב או מגיעים לעלייה, שני מנועי הרכב יתחילו לעבוד בו זמנית כדי לספק לכם את העוצמה לעלות את העלייה בקלות או לסיים את העקיפה במהירות.

 

 מהם היתרונות בנסיעה ברכב ההיברידי?

 * צריכת דלק נמוכה בצורה משמעותית מרכבים בעלי מנוע בנזין - הרכב ההיברידי משתמש בסוללה החשמלית כאשר הרכב נוסע עד 50 קמ"ש, מצב נסיעה זה נקרא "ECO". בנוסף, האנרגיה המשמשת לתנועת הרכב ממוחזרת לצורך הסוללה כך שהרכב משתמש באותה אנרגיה שוב ושוב.

 

* עלויות תחזוקה נמוכות יותר - שחיקת הבלמים ברכבים היברידיים נמוכה יותר. בנוסף, תיקון הסוללה והחלקים המכניים של המכונית הם חלק מהאחריות במשך השנים הראשונות, ואף חלק מהרכיבים הנמצאים במכוניות בעלות הנעה סטנדרטית אינם קיימים במכונית ההיברידית.

 

* נסיעה שקטה וחלקה- בזמן שהרכב משתמש במנוע החשמלי לנסיעה הוא אינו זקוק למנגנון הרועש של שריפת הדלק ומאפשר ליהנות מנסיעה ללא הפרעות.

 

* עוצמה כפולה בעת הצורך- בעת הצורך, כאשר למשל, הרכב בעלייה תלולה, המכונית ההיברידית יודעת לשלב באופן אוטומטי בין שני המנועים ומשתמשת בעוצמה הכפולה שלהם במקביל.

 

* הפחתה בזיהום האוויר- בעת שמשתמשים במנוע החשמלי אפשר לנסוע מבלי לפלוט גזים המזהמים את הסביבה. רכבי בנזין מזהמים כמעט פי 2 מרכבים היברידיים.

 

 מערכות בטיחות מבית טויוטה המותקנות ברכבים ההיברידיים

חברת טויוטה שמה את הבטיחות מעל הכול! ברכבי טויוטה ההיברידיים ניתן למצוא מגוון מערכות בטיחותיות לסיוע בנסיעה בכביש. ברכבים יש מספר רמות גימור וחלקן מאפשר הוספת אבזור בטיחותי מקיף יותר:

* מערכת קדם התנגשות

* זיהוי כלי רכב בשטח מת

* בקרת שיוט אדפטיבית

* זיהוי הולכי רגל

* בלימה אוטונומית

* מערכת זיהוי תמרורי דרך

* זיהוי כלי רכב החוצים מאחור

* מערכת התרעה על סטייה מנתיב

 

הנה חלק מהדגמים ההיברידיים בטויוטה הילוך שישי:

* טיוטה קורולה קרוס 2024 – עיצוב חדשני ומהמם, ביצועים מצוינים הודות למנוע בנזין 1.8 ליטר ומנוע חשמלי עוצמתי המספקים יחד 140 כוח סוס - לחצו לפרטים

* טיוטה יאריס 2024 – לדגמי יאריס החדשים שלל אבזורים מפנקים המשתנים מדגם לדגם. מבטיחה אחיזת כביש חזקה יחד עם אופי זריז ודינאמי. לחצו לפרטים

* טויוטה ראב 4 החדשה 2024 - הראב 4 החדש מתוכנן במיוחד להוביל בכל דרך וכל עיר. ישנם שלושה דגמים לרכב האהוב. לחצו לפרטים

 

 

 

 

 

 

 

לחצו לצפיה במגוון דגמי טויוטה 2024 או להזמנת נסיעת התרשמות! 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות