טויוטה SHARE רכב טויוטה שיתופי במודל של שימוש קצר טווח

טויוטה SHARE - רכב טויוטה שיתופי לטווח קצר המספק ניידות וגמישות בפריסה ארצית

האם קרה לכם שהייתם צריכים להגיע למקום כלשהו במרחק נסיעה אך לא היה ברשותכם רכב זמין? אקיו טויודה, נשיא טויוטה העולמית, ממש את חזונו ומאפשר לכולם לנסוע ברכב טויוטה שיתופי לטווח קצר, חצי יומי או יומי, ללא צורך במנוי חודשי ובמחיר קבוע אטרקטיבי במיוחד!

 

אייגו איקס החדשה בשירות טויוטה שייר

 

השירות זמין 24/7 וניתן להתחבר אליו דרך אפליקציית MY TOYOTA. במסגרת השירות TOYOTA SHARE, טויוטה הילוך שישי תעמיד לרשות המשתמשים רכבי טויוטה חסכוניים בדלק הכוללים מערכות בטיחות אקטיביות. השירות החדש מציע בשלב זה (06/23) רכב טויוטה מדגם AYGO X, רכב עירוני מעוצב ויפהפה, חסכוני בדלק ובנוסף עם מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ומערכות Android auto + Apple carplay. כך, כאשר אתם מגיעים לטיפול אצלנו בטויוטה הילוך שישי, תוכלו לשכור את הטויוטה אייגו לטווח קצר או גם אם אתם רוצים סתם לשכור רכב ליום או יומיים לכל מטרה - TOYOTA SHARE לשירותך :)

 

מאז הציגה את חזונה בכנס הטכנולוגיה העולמי (CES) ב-2018, טויוטה פועלת בדרכים רבות ומציעה מגוון של פתרונות לאפשר "ניידות לכל" ולספק את כל סוגי השירותים הנוגעים לתעבורת אנשים ממקום למקום ברחבי העולם, באופן 'מקיף ואמין', 'פשוט וללא מאמץ' ו'בר קיימא'. החברה מבקשת לספק את המענה המיטבי ביותר לצרכים חדשים של לקוחות ולתמוך בדרישות הניידות המתפתחות של ערים ואזורים.

 

 

צרו קשר לכל שאלה, נשמח לעמוד לשרותכם
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות